How Fiziksel Sunucu can Save You Time, Stress, and Money.

Community altyapımızda Türkiye'de ilk kez kullanılan Juniper marka router-firewall üzerinde sonlanan fiber hatların projelendirilmesi Juniper ile ortaklaşa hazırlanan networke ulaşmakta sonrasında Layer 3 datacenter community yapısında tüm portlar v-lan olarak ayrılarak her sunucuya one Gbps bağlantı sağlanacak şekilde yapılandırılmıştır. Profesyonel Destek Ekibi

Kullanılan bu yapı kapsamında bilgiler güvenli bir ortamda tutulmakta; Helloçbir kesintiye uğramadan çalışmalara aralıksız devam etme imkanı vermektedir.

Virtual Dedicated Server kelimesinin kısaltılmışı olarak VDS tabiri kullanılmaktadır. VDS sunucunun kullanım tasarrufunun bütünün kullanıcıya ait olmaktadır. Bu bakımdan özel bir sanal sunucu hizmeti olma özelliği barındırmaktadır.

En hızlı fiziksel sunuculara sahip olmanız için Türkiye’nin ADSL ve Fiber dağıtım merkezinden hizmet vermekteyiz.

Aşağıda dedicated sunucunuz için satın alabileceğiniz ek özellik ve hizmetler listelenmiştir.

Alan advertı seçilerek sunucuların kullanılması ile birlikte farklı siteler ile aynı sunucular paylaşılmaktadır. Bu durumda bir siteye saldırı olması halinde bu durumdan sizin siteniz de etkilenir.

Taksit tutarı ve taksitten doğan vade farkı; banka ve kredi kartlarına göre farklılık gösterebilir.

Sunucu kaynaklarına karar verdikten sonra dilerseniz işletim sistemi olarak Microsoft Home windows’u da tercih edebilirsiniz. Yüksek performanslı sunucularımız Home windows altyapısına sahip uygulama ve Net siteleriniz için de hızlı ve kaliteli hizmeti garanti ediyor. Üstelik en güncel sunucu versiyonlarından olan Windows 2012 ve Windows 2016 işletim sistemlerini tercih ederek projenize ihtiyacı olan performansı kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Sahip olduğumuz tüm fiziksel sunucular, Türkiye'nin en iyi veri merkezi altyapısına sahip ve Türkiye'nin tek Tier three veri merkezi sertifikasına sahip olan Türk Telekom Gayrettepe İstanbul veri merkezinde barındırılmaktadır.

Sunucunuza belirli kişilerin erişmesini istiyor ve sunucunuza olan bağlantı trafiğinin şifrelenmesini istiyorsanız

Bir World-wide-web sayfası get more info için hosting ve alan advertisementı gerekir. Alan advertı insanların web sitesine erişimini sağlayacaktır. Web hosting World wide web sayfalarının içeriklerini barındırdığı. Linux ya da Windows tabanlı işletim sistemlerinde cPanel lisanları kullanılır. Bu bir nevi internet hosting yönetim panelidir.

Muhtemel donanım arızalarını ücretsiz garantili donanımla en kısa sürede yeniliyoruz Tam Kontrol Müşteri paneli üzerinden ya da API ile yeniden başlatma, IP KVM, yedekleme yada yeniden kurulum 100 Mbit Bant Genişliği Her zaman ödediğinizin tam karşılığını alabileceğiniz bant genişliği politikası Gerçek 100Mbit bant genişliği Yedekli Community Altyapısı Yedekli community erişimi sayesinde, uzun süreli kesintiler işinizi asla etkilemez Uptime Garantisi Standart SLA kapsamında %99.ninety nine Community Uptime ve %99.80 Donanım Uptime garantisi Ücretsiz Hizmetler DDoS koruma, servis izlemesi, yeniden kurulum, kontrol paneli gibi hizmetler ücretsiz olarak sunulmaktadır Sunucu Yönetimi Desteği Destek uzmanlarımız, sunucu yapılandırma ve yönetimindeki temel konularda, sizlere destek olmaktadır Ücretsiz Anında Kurulum Sunucunuz, siparişinizden sonra 30-ninety dakika içerisinde teslim edilir.

one Gbit bant genişliği ile herhangi bir trafik limiti ya da ek maliyet kaygısı taşımadan dedicated server yönetin.

Dedicated Sunucular İhtiyaçlarınıza göre konfigüre edebileceğiniz harika bir dedicated server sahibi olun

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *